POZNAJMY SIĘ

OTO MY, POGROMCY ZABAWEK. WSZYSCY LUBIMY SIĘ BAWIĆ. ŻADNE Z NAS NIE CHCE POTEM SPRZĄTAĆ

ALEKSY ANIA KLARA

ALEKSY ANIA KLARA


ALEKSY
– licealista, przez 5,5 roku prowadził blog o książkach dla dzieci i młodzieży. Zdobył sporo nagród, m.in. magazyn PRESS przyznał mu 3 miejsce w rankingu polskich, najlepszych blogów książkowych, zajął też 2 miejsce w Europie w konkursie na najlepsze treści dla dzieci w internecie. Lubi gry planszowe, komputerowe, RPG, ogląda kilka seriali, uwielbia pływać i jeździć na nartach. Jest wolontariuszem i członkiem grupy teatralnej. Jeśli chodzi o zabawki, to od urodzenia pozostaje fanatycznym wielbicielem Lego i Legolandu. Tu znajdziesz blog Aleksego KSIĄŻKI NA CZACIE.  

KLARA – Uczennica szkoły podstawowej, samozwańczy pseudonim „Mała burza”. Uwielbia mknąć na swoim nieco przymałym, różowym rowerze z koszykiem wypełnionym zabawkami. Kocha gadżety, zabawki muzyczne i ogrodowe. Jednak jej największą miłością są pluszaki z czym absolutnie nie zgadza się Mama Ania. Ukochana zabawka? Sowa Huhu. Usłyszycie o niej nie raz.

ANIA – mama. Dziennikarka i redaktorka. Dzieciom najchętniej kupowałaby tylko książki. Bo łatwo je ogarnąć i ustawić na półce. Dlatego jak już się bierze za wybieranie zabawek, to nie ma zmiłuj. Jako matka leniwa obdarza miłością wszystkie produkty edukacyjne i kreatywne, które załatwiają za nią kwestie wychowawcze. Kiedy budzi się w niej matka zaangażowana kupuje zabawki, którymi sama ma ochotę się potem bawić. A będąc pełnokrwistą matką Polką z wkurzającym uporem wyszukuje promocji, czepia się jakości i analizuje przydatność ewentualnych zakupów.

ELA – na blogu niezastąpiona specjalistka od zabaw i zabawek DIY, czyli nasza PANI OD PLASTYKI.
Elżbieta Olszewska, chwilowo nieobecna, bo zamieszkała w Londynie. zabawkator_elzbieta_olszewska