POZNAJMY SIĘ

 

ANIA OKA, PANI OD ZABAWEK – mama. Dziennikarka i redaktorka. Poza tym, że prowadzi blog o zabawkach, pisze artykuły o zabawkach, zabawach i książce dziecięcej do prasy drukowanej i internetowej. Jurorka konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowanego przez KOPD. Organizatorka dwóch akcji konsumenckich „TU KUPUJĘ” oraz wybór najlepszej zabawki roku.

Dzieciom najchętniej kupowałaby tylko książki. Bo łatwo je ogarnąć i ustawić na półce. Dlatego jak już bierze się za wybieranie zabawek, to nie ma zmiłuj. Jako matka leniwa obdarza miłością wszystkie produkty edukacyjne i kreatywne, które załatwiają za nią kwestie wychowawcze. Kiedy budzi się w niej matka zaangażowana kupuje zabawki, którymi sama ma ochotę się potem bawić. A będąc pełnokrwistą matką Polką z wkurzającym uporem wyszukuje promocji, czepia się jakości i analizuje przydatność ewentualnych zakupów. Zabawkowa minimalistka i książkoholiczka – jednym i drugim stara się zarażać Czytelników.

 

 

OTO MY, POGROMCY ZABAWEK. WSZYSCY LUBIMY SIĘ BAWIĆ.
ŻADNE Z NAS NIE CHCE POTEM SPRZĄTAĆ.

 

Blog o zabawkach

 

KTO JESZCZE TWORZY ZABAWKATORA?


ALEKSY
– licealista, przez 5,5 roku prowadził blog o książkach dla dzieci i młodzieży. Zdobył sporo nagród, m.in. magazyn PRESS przyznał mu 3 miejsce w rankingu polskich, najlepszych blogów książkowych, zajął też 2 miejsce w Europie w konkursie na najlepsze treści dla dzieci w internecie. Lubi gry planszowe, komputerowe, RPG, ogląda kilka seriali, uwielbia pływać i jeździć na nartach. Jest wolontariuszem i członkiem grupy teatralnej. Jeśli chodzi o zabawki, to od urodzenia pozostaje fanatycznym wielbicielem Lego i Legolandu. Tu znajdziesz blog Aleksego KLIK >> KSIĄŻKI NA CZACIE. 

 

To Aleksy założył blog o zabawkach i nazwał go Zabawkator, w roku 2010, ale zajęty blogiem książkowym nie miał czasu go prowadzić, więc podarował… Mamie Ani.

 

KLARA – Uczennica szkoły podstawowej, samozwańczy pseudonim „Mała burza”. Uwielbia mknąć na swoim nieco przymałym, różowym rowerze z koszykiem wypełnionym zabawkami. Kocha gadżety, zabawki muzyczne i ogrodowe. Jednak jej największą miłością są pluszaki, z czym absolutnie nie zgadza się Mama Ania. Ukochana zabawka? Sowa Huhu. Usłyszycie o niej nie raz.

 

PANI OD PLASTYKI:

ELA OLSZEWSKA – autorka zabawkatorowego loga i wszystkich grafik, medali „Zabawka Roku” oraz czołówki filmów. Na blogu niezastąpiona specjalistka od zabaw i zabawek DIY, czyli nasza PANI OD PLASTYKI. Chwilowo nieobecna, bo zamieszkała w Londynie.

 

Ela Olszewska, Elżbieta Olszewska, Pani od Plastyki