KALENDARZ RODZINNY NA 18 MIESIĘCY – POMYSŁOWA MAMA.PL

Jest WIELKI. Jest na 1,5 roku. Można zacząć go używać w każdym momencie – styczniu, kwietniu, listopadzie – wystarczy przykleić odpowiednie nalepki. Może służyć całej rodzinie, ale może być naszym kalendarzem w małej firmie, czy dla seniorów: dużo miejsca na dzień zmieści duże litery. Zdecydowałam się na niego, ponieważ już ten rok organizacyjnie nie był dla mnie łatwy, a następny zapowiada się dwa razy gorzej. Nie mogę sobie pozwolić na bałagan w terminach. No i chcę, żeby pozostali członkowie rodziny – łącznie z moją Mamą seniorką – w każdej chwili, gdy mnie nie będzie w domu, mogli sprawdzić gdzie, na którą i kto powinien zdążyć

WIEK: świetny również dla seniorów, którzy muszą pisać dużymi literami!
CENA: 59 zł
DLA KOGO: dla rodziny, dla zajętej pary, dla seniorów
OCENA: zdecydowanie polecam! Jestem przekonana, że ułatwi życie naszej rodzinie

Kalendarz rodzinny znajdziecie tutaj: KALENDARZ ŚCIENNY NA 18 MIESIĘCY

zabawkator_kalendarz_rodzinny_3

zabawkator_kalendarz_rodzinny_1

zabawkator_kalendarz_rodzinny_2

MUSZĘ MIEĆ WIĘKSZY KALENDARZ!

Tak pomyślałam stojąc przed domem, na środku ulicy, w szlafroku i śniegowcach, czekając aż jakiś obcy człowiek odbierze ode mnie garnitur na zapomniane występy teatralne syna. Wprawdzie najpierw się rozzłościłam, że nie pilnuje swoich terminów i mamy awarię. Ale potem odkryłam, że to ja nie mieszcząc się na kalendarzu rodzinnym-lodówkowym wpisałam spektakl tak, że przesunął się z poniedziałku na wtorek…

Dlatego też postanowiłam wypróbować kalendarz na 18 miesięcy od Pomysłowej Mamy. Wcześniej już go widziałam, ale miałam przyjrzeć mu się bliżej, jak będę miała swoje biuro. Okazało się, że potrzebuję już-teraz-natychmiast. Myślę, że mogę zaufać Pomysłowej Mamie, bo po pierwsze jej wcześniejszy projekt – kalendarz magnetyczny – dobrze się u nas sprawdził. Po drugie: ma dwukrotnie więcej dzieci niż ja!

zabawkator_kalendarz_rodzinny_5

zabawkator_kalendarz_rodzinny_8

zabawkator_kalendarz_rodzinny_9

JAKI JEST KALENDARZ ŚCIENNY NA 18 MIESIĘCY?

Dzięki dużej powierzchni – 64 cm x 46,5 cm – każdy z członków rodziny może wpisywać swoje plany. Autorka kalendarza napisała przy nim, że każdy w domu ma swój kolor flamastra, co mnie urzekło, bo u nas też tak jest – dzięki temu po jednym rzucie oka na kartę kalendarza można od razu sprawdzić które dni dla kogo są najważniejsze.

Jak to jest, że kalendarza możesz zacząć używać kiedy chcesz? Każda strona wygląda tak samo, jest podzielona na okienka dni. Do tego dodatkowa kartka z naklejkami. Korzystanie z kalendarza zaczynasz od wklejenia w odpowiednie miejsce naklejki z nazwą miesiąca – dni tygodni wpisane są na każdej karcie, dlatego wklejasz tylko miesiąc i uzupełniasz odpowiednimi numerami. Przy takim rozwiązaniu możesz też „zawiesić” kalendarz. Na przykład jeśli nie potrzebujesz takiego planera na wakacje, kończysz na czerwcu, a następny miesiąc może być wrześniem.

Ja zacznę stosowanie kalendarza rodzinnego bardzo przykładnie, bo w styczniu. Tak wypadło. Do tej pory używałam osobnych kartek na każdy miesiąc drukowanych i wieszanych na lodówce, ale okazało się to niewystarczające. Ponieważ przyszły rok z wielu powodów będzie wymagał ode mnie dwa razy lepszej organizacji niż lata ostatnie, wiążę z kalendarzem WIELKIE nadzieje.

I jeszcze jedno. Zwróćcie uwagę, że jest doskonały dla seniorów! Obszerne okienka (5,5 x 7,5 cm)umożliwiają pisanie naprawdę dużymi literami.

zabawkator_kalendarz_rodzinny_11

zabawkator_kalendarz_rodzinny_10

zabawkator_kalendarz_rodzinny_13

zabawkator_kalendarz_rodzinny_12

2 komentarze do “KALENDARZ RODZINNY NA 18 MIESIĘCY – POMYSŁOWA MAMA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Website