BIORĘ UDZIAŁ W XVI EDYCJI AKCJI „ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU”

„Świat przyjazny dziecku” to najstarszy konkurs na najlepsze produkty dla dzieci na rynku polskim (pamiętam dobrze, bo ma dokładnie tyle lat, ile mój syn). W dodatku jest to konkurs organizowany przez organizację pożytku publicznego, czyli Komitet Ochrony Praw Dziecka. PRODUKTY MOŻNA ZGŁASZAĆ DO 2 LISTOPADA. Potem zbiera się Kapituła, w której mam zaszczyt zasiąść, i przez dwa miesiące ocenia produkty w 11 kategoriach.

SZCZEGÓŁY KONKURSU, ANKIETY, ZGŁOSZENIA, INFORMACJE, ZNAJDZIECIE TUTAJ:
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU >> KLIK.

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W TEJ AKCJI?

Przede wszystkim, tak jak pisałam, ten konkurs jest najdłużej działającą inicjatywą tego typu i jedyną przygotowaną przez organizację pożytku publicznego.

Dlaczego warto by firmy wzięły w nim udział zgłaszając swoje produkty? Ponieważ w ten sposób promując siebie, pomagają dzieciom. Przychód z konkursu jest przeznaczony na szczytne cele – środki finansowe, przekazywane przez firmy, to wkład w działalność KOPD i wsparcie dzieci. Pieniądze z opłat konkursowych są przekazywane na pomoc podopiecznym KOD-u.

Dlaczego ja biorę udział w konkursie jako jurorka? Bo również chcę mieć wkład w promowanie dobrych produktów dla dzieci. Robię to na blogu, w artykułach dla prasy drukowanej i internetowej. Robię to organizując akcję konsumencką Zabawkatora „Zabawka Roku”.

Wierzę, że jeśli będziemy pokazywali producentom czy dystrybutorom jakich produktów chcemy dla dzieci, to będą one coraz lepsze oraz atrakcyjniejsze jeśli chodzi o wzornictwo i cenę.

Poza tym jurorując będę miała okazję obejrzeć i sprawdzić całą masę nowości, a potem szybciutko donieść wam o nich na blogu! Z wydarzenia przygotuję DWA ARTYKUŁY. Jeden, to będą kulisy podczas oceniania – pokażę co mi się najbardziej podoba i co jest najciekawsze. Drugi artykuł przygotuję już po wynikach, gdzie zaprezentuję zwycięzców. 

 

XVI edycja "Świat przyjazny dziecku", Ania Oka

 

XVI EDYCJA „ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU” – LUDZIE I FIRMY

Kto ocenia produkty dla dzieci? Dorosła Kapituła złożona z psychologów, pedagogów, ludzi kultury, specjalistów m.in: Artur Barciś, Joanna Olech, Dorota Mazurek, Dorota Zawadzka. Ale też Mała Kapituła złożona z dzieci. No i Wy też możecie zagłosować w internetowym plebiscycie.

Honorowym członkiem Kapituły jest także Profesor Adam Frączek, a patronem honorowym konkursu jest Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska oraz Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak.

Partnerami XVI edycji zostali: AKON Marketing Partners • blog Matka Tylko Jedna • blog Zabawkator • czasdzieci.pl • Dziecko w Warszawie • miastodzieci.pl • Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME w Kielcach • ohme.pl • Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych • Radio Dla Ciebie • Rynek Zabawek magazyn branżowy • Świat zabawek SMYK

Wsparcie promocyjne zapewniają: Branża Dziecięca, Radio dla Ciebie i Program Trzeci Polskiego Radia oraz Telewizja MiniMini+. A wsparcie finansowe zapewnili: Strategiczny Partner KOPD firma Barlinek S.A, oraz NestléNutrition, Wydawnictwo IUIVI i firma PayU.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDZIECIE TUTAJ: ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU XVI >> KLIK.

 

XVI edycja "Świat przyjazny dziecku", Ania Oka, Zabawkator.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.