BIORĘ UDZIAŁ W XVI EDYCJI AKCJI „ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU”

„Świat przyjazny dziecku” to najstarszy konkurs na najlepsze produkty dla dzieci na rynku polskim (pamiętam dobrze, bo ma dokładnie tyle lat, ile mój syn). W dodatku jest to konkurs organizowany przez organizację pożytku publicznego, czyli Komitet Ochrony Praw Dziecka. PRODUKTY MOŻNA ZGŁASZAĆ DO 2 LISTOPADA. Potem zbiera się Kapituła, w której mam zaszczyt zasiąść, i przez dwa miesiące ocenia produkty w 11 kategoriach.

SZCZEGÓŁY KONKURSU, ANKIETY, ZGŁOSZENIA, INFORMACJE, ZNAJDZIECIE TUTAJ:
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU >> KLIK.

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W TEJ AKCJI?

Przede wszystkim, tak jak pisałam, ten konkurs jest najdłużej działającą inicjatywą tego typu i jedyną przygotowaną przez organizację pożytku publicznego.

Dlaczego warto by firmy wzięły w nim udział zgłaszając swoje produkty? Ponieważ w ten sposób promując siebie, pomagają dzieciom. Przychód z konkursu jest przeznaczony na szczytne cele – środki finansowe, przekazywane przez firmy, to wkład w działalność KOPD i wsparcie dzieci. Pieniądze z opłat konkursowych są przekazywane na pomoc podopiecznym KOD-u.

Dlaczego ja biorę udział w konkursie jako jurorka? Bo również chcę mieć wkład w promowanie dobrych produktów dla dzieci. Robię to na blogu, w artykułach dla prasy drukowanej i internetowej. Robię to organizując akcję konsumencką Zabawkatora „Zabawka Roku”.

Wierzę, że jeśli będziemy pokazywali producentom czy dystrybutorom jakich produktów chcemy dla dzieci, to będą one coraz lepsze oraz atrakcyjniejsze jeśli chodzi o wzornictwo i cenę.

Poza tym jurorując będę miała okazję obejrzeć i sprawdzić całą masę nowości, a potem szybciutko donieść wam o nich na blogu! Z wydarzenia przygotuję DWA ARTYKUŁY. Jeden, to będą kulisy podczas oceniania – pokażę co mi się najbardziej podoba i co jest najciekawsze. Drugi artykuł przygotuję już po wynikach, gdzie zaprezentuję zwycięzców. 

 

XVI edycja "Świat przyjazny dziecku", Ania Oka

 

XVI EDYCJA „ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU” – LUDZIE I FIRMY

Kto ocenia produkty dla dzieci? Dorosła Kapituła złożona z psychologów, pedagogów, ludzi kultury, specjalistów m.in: Artur Barciś, Joanna Olech, Dorota Mazurek, Dorota Zawadzka. Ale też Mała Kapituła złożona z dzieci. No i Wy też możecie zagłosować w internetowym plebiscycie.

Honorowym członkiem Kapituły jest także Profesor Adam Frączek, a patronem honorowym konkursu jest Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska oraz Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak.

Partnerami XVI edycji zostali: AKON Marketing Partners • blog Matka Tylko Jedna • blog Zabawkator • czasdzieci.pl • Dziecko w Warszawie • miastodzieci.pl • Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME w Kielcach • ohme.pl • Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych • Radio Dla Ciebie • Rynek Zabawek magazyn branżowy • Świat zabawek SMYK

Wsparcie promocyjne zapewniają: Branża Dziecięca, Radio dla Ciebie i Program Trzeci Polskiego Radia oraz Telewizja MiniMini+. A wsparcie finansowe zapewnili: Strategiczny Partner KOPD firma Barlinek S.A, oraz NestléNutrition, Wydawnictwo IUIVI i firma PayU.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDZIECIE TUTAJ: ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU XVI >> KLIK.

 

XVI edycja "Świat przyjazny dziecku", Ania Oka, Zabawkator.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.