MY LITTLE PONY EQUESTRIA GIRLS CELESTIA – HASBRO

Kategoria wiekowa: od 4 lat
Cena: 90 zł
Dla kogo: dla dziewczyn
Ocena: lepiej wydać pieniądze na coś innego

Kla lubi Pony. Koleżanki z przedszkola lubią Pony. Dziewczynki z placu zabaw lubią Pony. No dobrze, niektóre Pony nie są takie złe. Zwłaszcza w bajkach. Kiedy Kla obejrzała animację Equestria Girls zapragnęła mieć lakę z filmu.

Totalna porażka. Tak, uległam Klarze i kupiłam jej wymarzoną lalkę z kucykiem z serii My Little Pony Equestria Girls Celestia. Już pierwszego dnia moja córka upchnęła Celestię na samo dno pudła z lalkami. A jak się na nią niechcący natknie, to odkłada z niesmakiem. Dlaczego? Bo firma HASBRO, nie raczyła zrobić Celestii kopytek/stóp generalnie tego, co powinna posiadać ta mutacja. Zamiast normalnego zakończenia nóg mamy dwa dziwne kikuty, które Klarę przerażają.

Akurat miała wizytę u dentystki, więc w nagrodę za dobre zachowanie, pozwoliliśmy jej wybrać coś sobie w sklepie z zabawkami. Padło na Celestię, kupiliśmy. W domu przeszczęśliwa rozpakowała zestaw i bawiła się nim aż do momentu, kiedy zdjęła buty lalce i zobaczyła nieszczęsne kikuty. Dopiero następnego dnia, kiedy znalazłam zabawkę wepchniętą za książki, Kla przyznała się, że te nieszczęsne nogi ją brzydzą. I tyle to było zabawy.

zabawkator_equestria_girls_celestia_1 zabawkator_equestria_girls_celestia_2 zabawkator_equestria_girls_celestia_3 zabawkator_equestria_girls_celestia_4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.