PUFA MIUKI CUBO – JESZCZE MEBEL CZY JUŻ ZABAWKA

Kategoria wiekowa: dla wszystkich
Cena: 549 zł
Dla kogo: dla wszystkich
Ocena: zdecydowanie polecam

Co to jest Miuk? To pufa, fotel, worek, wypełniony granulatem, układającym się w różne kształty.

Mój pierwszy Miuk JAJO o którym pisałem TU ma 3 lata. Te dwa czarne CUBO z nadrukowanymi smokami są trochę młodsze. Pierwszy Miuk jest prany co kilka miesięcy, a uzupełniany był raz. Nie stracił koloru. Ja nie zwracam na to uwagi, ale rodzice mówią, że to świadczy o dobrej jakości.

Dla mnie i dla Klary najważniejsze jest to, że na Miuku można się położyć w wymarzony sposób. Na przykład jak się rozkładasz dziwnie na kanapie, to dorośli pytają „jak ty siedzisz?”. A na Miuku możesz siedzieć lub leżeć jak chcesz, bo możesz sam go ułożyć. Druga rzecz, to jest wyjątkowo wygodny. Trzecia, że można się nim fajnie bawić (a jak się ma trzy, to już są statki, wyspy, barykady, super). Klara to uwielbia.

Ja na przykład mam nieduży pokój i gdybym wstawił do niego kolejne dwa fotele, to ledwo bym się dostawał do szafy. Dlatego dwa smocze Miuki leżą w kącie jeden na drugim i jak kumple przychodzą, to sobie je biorą i kładą gdzie chcą (są lekkie). Potem się je zwyczajnie odkłada. I bardzo fajnie wyglądają. Moje mają nadruk smoków, które narysowałem jak miałem 10 lat. Na czarnym tle są dwa białe, wężowe smoki w łuski.

Co jeszcze? Miuki można łatwo wynieść na podwórko, taras i tam też się świetnie na nich siedzi.

IMG_9091

IMG_9107

IMG_9110

 

Komentarz do “PUFA MIUKI CUBO – JESZCZE MEBEL CZY JUŻ ZABAWKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.