FOREMKI DO PIASKU – CUKIERNIA SUN BISTRO FIRMY HABA

Kategoria wiekowa: 3+
Cena: 65 zł (+ wysyłka)
Dla kogo: raczej dziewczynki, ale chłopcy na placu zabaw tez używali i żyją
Ocena: polecam

Zabawki do piasku, to jedna z rzeczy, które naprawdę lubię kupować. A to dlatego, że faktycznie Klara używa ich regularnie. Bawi się nimi i na podwórku, podczas prawie codziennych odwiedzin na placu zabaw i oczywiście na wyjazdach.

Od kilku lat, nauczona doświadczeniami z Aleksym, nie kupuję tanich zabawek sprzedawanych pod plażą. U nas się nie sprawdzały. Nawet największe i najbardziej wymyślne zestawy potrafiły połamać się w ciągu dwóch dni. Co doprowadzało mnie do szału głównie z powodu tego, że produkowaliśmy kolejne, plastikowe śmieci.

Kilka lat temu zaczęłam kupować zabawki w sposób przemyślany, wcześniej, głównie jednej, mojej ulubionej firmy, najczęściej przez allegro. Pierwsze rożki i łyżki do lodów, które kupiłam 4 lata temu, mamy do dziś, nawet kolor nie wyblakł. Oraz – MAGIA – nic nie zginęło. Pokażę Wam w kolejnym wpisie, tylko sprawdzę dostępność w Polsce.

W tym sezonie po raz pierwszy do zabaw w piasku kupiłam HABĘ. Zauroczyły mnie ich zestawy Sun bistro – cukiernie, ale też fast food, czyli zestaw do hot dogów, pizzy, jajka sadzonego, frytek. Poza tym zabawki spełniają podstawowe kryteria, którymi się kieruję: są niewielkie, łatwe do noszenia i z grubego plastiku.

Wybrałam cukiernię która przyszła w tak dużym pudle, że zmieściły by się tam jeszcze dwa takie zestawy. Czyli pudełko dostaje minusa. Za to plastik foremek wygląda na bardzo trwały i na razie nic się nie zniszczyło. Cukiernia była przebojem znajomego placu zabaw, gdzie podobała się też chłopakom. W tej chwili przywiozłyśmy nad morze.

Zestaw jest słodki i porządny, chociaż cena mogłaby być niższa. Pod koniec kwietnia zapłaciłam 65 złotych, kiedy teraz sprawdzałam, było to już średnio 72 (plus wysyłka, chyba, że macie sklep z HABĄ obok siebie).

PS. Mam nadzieję, że nie zrobiłam miliona literówek, bo piszę na kolanie, przed śniadaniem, po którym biegniemy z Kla na plażę. Naszą, bałtycką, więc dosłownie musimy biec, skoro raczy świecić słońce 🙂 Ściskam.

zabawkator_haba_foremki_1

zabawkator_haba_foremki_3

zabawkator_haba_foremki_4

zabawkator_haba_foremki_5

zabawkator_haba_foremki_6

zabawkator_haba_foremki_7

zabawkator_haba_foremki_9

Klara_Marcisia_2014

 

2 komentarze do “FOREMKI DO PIASKU – CUKIERNIA SUN BISTRO FIRMY HABA

  1. Udanego wypoczynku i jak najwięcej słoneczka 🙂

  2. Dziękujemy, na razie jest super 🙂 Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.