NASZA KOLEKCJA PTAKÓW WILD REPUBLIC ROŚNIE

Kategoria wiekowa: 1+
Cena: od 40zł (+ koszt wysyłki)
Dla kogo: dla dziewczynek, dla chłopców, dla mnie
Ocena: zdecydowanie polecam

O tym jak odkryliśmy maskotki z tej kolekcji, dlaczego je pokochaliśmy i dlaczego wszyscy powinni je pokochać pisałam duuużo TUTAJ więc nie będę się powtarzać.

Dla tych, którym się nie chce kliknąć w link napiszę tylko jeszcze raz, że są to maskotki z nagranymi głosami PRAWDZIWYCH ptaków, które po pierwsze są piękne, a po drugie uczą dziecko podczas zabawy rozpoznawać ptaki po śpiewie.

Serię śpiewających ptaków wyprodukowała firma Wild Republic, a ich wygląd i głosy zaakceptowała organizacja RSPB pracująca nad ochroną środowiska i przetrwania dzikich gatunków zwierząt. Śpiewająca kolekcja dostała też specjalny certyfikat od organizacji związanych z ptakami – Cornell Lab of Ornithology z USA i Centre Bioacoustique.

Jeśli chodzi o naszą ptasią rodzinę to po ukochanym kosie Klary, powiększyła się ona o Sowę Śnieżną, Dzwońca i Sokoła Wędrownego, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Przy czym Sokół Wędrowny jest z limitowanej kolekcji dla małych wielbicieli sokolnictwa i nie ma go już w tej wersji w sprzedaży. A to, co wyczynialiśmy żeby go zdobyć to materiał na całkiem oddzielny teksy 😉

Nadal uważam, że są to jedne z najlepszych zabawek jakie kiedykolwiek kupiłam i na pewno znalazły by się w naszym TOP 10 wszech czasów 🙂 Oraz tak, nie macie złudzeń optycznych – na ostatnim zdjęciu Dzwoniec i Sowa naprawdę mają różowe koszulki #kiedydziecisięnudzą

zabawkator_wild_republic_1

zabawkator_wild_republic_8

zabawkator_wild_republic_3

zabawkator_wild_republic_6

zabawkator_wild_republic_7

zabawkator_wild_republic_5

zabawkator_wild_republic_4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.