ZAKŁADKI DO GRAWEROWANIA – OD NEFERE

Pamiętacie wydrapywane obrazki? Każdy je robił. Najpierw trzeba było pomalować kartkę na kolorowo, potem wetrzeć w nią świecę, a na koniec zamalować na czarno tuszem. Dopiero można było robić obrazek wydrapując go grubą igłą, lub patyczkiem. Moje dzieci też bardzo lubią tę technikę, ale przyznam, że nie palę się do przygotowywania tych specjalnych kartek. Dlatego jak zobaczyłam gotowe zestawy do „grawerowania” od razu uznałam, że to coś dla nas! 

WIEK: 4+
CENA: 18 zł
DLA KOGO: przedszkolaki, podstawówka
OCENA: zdecydowanie polecam

Zestaw, który dziś pokazuję zawiera 12 zakładek, dwanaście patyczków i 12 wstążeczek. Co mi się spodobało, to właśnie 12 patyczków. Producent mógł wrzucić jeden, no dwa na zapas, ale dodał 12 sztuk. A to oznacza, że możemy wykorzystać taki zestaw w przypadku większej grupy dzieci, np. na urodzinach, warsztatach, zajęciach w czytelni (wtedy koszt zestawu na dziecko: zakładki, wstążki i patyczka, to 1,5 zł).

Pod czarną warstwą kryje się tęczowe, błyszczące tło. Opakowanie całości to 16×25 cm.

Klara była zakładkami zachwycona, nie podzieliła się z nami, bo miała tyle pomysłów jak je ozdobić, że dla reszty rodziny nie wystarczyło. Za to wszyscy, łącznie z babcią i dziadkiem, mamy teraz zrobione przez nią zakładki. Jak widać pojawił się nawet model z motywem ukochanej sowy, Huhu.

Zestawy w tej serii są różne, można je kupić w cenach 15-29 zł (pojazdy, księżniczki, holograficzne, z szablonami, na kołowniku), możecie zobaczyć je tutaj: ZESTAWY DO GRAWEROWANIA.

zabawkator_zakładki_do_grawrowania_3

zabawkator_zakładki_do_grawrowania_2

zabawkator_zakładki_do_grawrowania_4

zabawkator_zakładki_do_grawrowania_5

zabawkator_zakładki_do_grawrowania_6

zabawkator_zakładki_do_grawrowania_7

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.