TU KUPUJĘ 2017 – RODZICE WYBRALI NAJLEPSZE SKLEPY DLA DZIECI

JAKIE SĄ NAJLEPSZE SKLEPY DLA DZIECI – w tym artykule znajdziecie ściągawkę z 10 SKLEPAMI REKOMENDOWANYMI PRZEZ CZYTELNIKÓW ZABAWKATORA. Sklepami wybranymi z setek podobnych miejsc na polskim rynku. To już kolejna akcja konsumencka „TU KUPUJĘ”, w której zwycięzców wybierają jedynie rodzicie, klienci, czyli obiektywni jurorzy najbardziej zorientowani w temacie. Plebiscyt organizuję ja, Ania Oka i blog Zabawkator.pl

 

To bardzo ważne, żeby rodzice-klienci sklepów z asortymentem dla dzieci mieli swoje miejsce, swoją akcję konsumencką, gdzie będą mogli wybrać miejsca, które warto wyróżnić. Poprzez takie działanie macie, a właściwie MAMY wpływ na rynek. Bo wybór rekomendowanych sklepów, to nie tylko ukłon w ich stronę, ale przede wszystkim ściągawka dla nas, wszystkich rodziców – gdzie warto kupować.

 

Jaki jest efekt uboczny naszego plebiscytu poza tym, że poznaliśmy najlepsze sklepy dla dzieci? Okazało się, że jest bardzo dużo ciekawych adresów o których nie wiedziałam! Muszę Wam powiedzieć, że rynek internetowych miejsc z asortymentem dla dzieci rozrasta się z roku na rok!

 

 

 

„TU KUPUJĘ 2017” NAJLEPSZE SKLEPY DLA DZIECI

Zaskoczenia tegorocznej edycji? Może trochę fakt, że Edukatorek trzeci rok z rzędu utrzymuje się na pierwszej pozycji i to z ogromną przewagą głosów. Nie dlatego, że wątpię w Edukatorka (sama tam zamawiam najwięcej), ale dlatego, że tak konsekwentnie się rozwija, a Wy tak konsekwentnie go wyróżniacie. Drugim, znacznie większym zaskoczeniem jest nagroda dla internetowego Smyka, który wśród zgłaszanych przez Was sklepów pojawia się po raz pierwszy i od razu z nagrodą główną. Ciekawostką jest też duży udział księgarń, łącznie z tym, że właśnie księgarnia jest drugim, najwyżej przez Was ocenionym, w tym roku, sklepem z asortymentem dla dzieci. Zwycięskie sklepy podaję w kolejności liczby zdobytych głosów:

 

• GŁÓWNA NAGRODA „TU KUPUJĘ 2017” •

🏆 EDUKATOREK ➡ KLIK
🏆 CZYTAM.PL ➡ KLIK
🏆 SMYK ➡ KLIK

 

• WYRÓŻNIENIE „TU KUPUJĘ 2017″•

KLOCKI.EDU.PL ➡ KLIK
BONITO ➡ KLIK
SMARKACZ ➡ KLIK
ENE-DUE ➡ KLIK
NOSKINOSKI ➡ KLIK
PATATOY ➡ KLIK
NATULI ➡ KLIK

 

najlepsze sklepy dla dziecinajlepsze sklepy dla dziecinajlepsze sklepy dla dzieci

 

 

PREZENTY DLA WAS ZA UDZIAŁ W GŁOSOWANIU

Dziękuję za wszystkie Wasze opinie, głosy, uzasadnienia. To bardzo ważne, żeby rodzice-klienci sklepów z asortymentem dla dzieci mieli swoje miejsce, swoją akcję konsumencką, gdzie będą mogli wybrać miejsca, które warto wyróżnić. Poprzez takie działanie macie, a właściwie MAMY wpływ na rynek. Bo wybór rekomendowanych sklepów, to nie tylko ukłon w ich stronę, ale przede wszystkim ściągawka dla nas, wszystkich rodziców – gdzie warto kupować.

Chciałabym mieć prezenty dla Was wszystkich, ale ponieważ jest ich 8 a głosujących blisko 400, podaję szczęśliwców, proszę o adresy i numery telefonów w wiadomościach na ania@zabawkator.pl (czekam tydzień):

🎁 malgorzatabox@ Loowi
🎁 halina.por@ Loowi
🎁 emilia.wielgosz@ Albik
🎁 magda.fabijanczuk@ Albik
🎁 eryk.trocha@ Kooglo
🎁 dagmara-zubel@ Kooglo
🎁 niebieska.sukienka2013@ BrainBox
🎁 k.psyk@ BrainBox

 

Tu przeczytacie o poprzednich edycjach akcji konsumenckiej Zabawkatora: TU KUPUJĘ 2015 i TU KUPUJĘ 2016.

 

7 komentarze do “TU KUPUJĘ 2017 – RODZICE WYBRALI NAJLEPSZE SKLEPY DLA DZIECI

  1. Dziękuję i gratuluję Edukatorkowi! W pełni zasłużona nagroda!

  2. Pięknie gratuluję nagrodzonym sklepom – dobra robota! <3

  3. PaTaToy ślicznie DZIĘKUJE!!! <3 <3 #ZabawaToWażnaSprawa#

  4. Smyk? Jestem zaskoczona, bo po tygodniu oczekiwania od przesłania zamówienia i dokonanej wpłaty, okazało się, że nie ma wszystkich pozycji z zamówienia.

    • Myślę, że każdemu sklepowi zdarza się jakaś wpadka 😉 w tym przypadku pewnie na ilość głosów miał wpływ fakt, że Smyk to duża sieć stacjonarnych sklepów plus internetowy. Sama często korzystam, bo mam go po prostu pod nosem i jak potrzebuje coś na szybko to tak trafiam. A i przez internet zamawiam, bo w stacjonarnym nie zawsze wszystko jest 🙂

  5. Cieszę się ,że moja ulubiona strona czytam.pl znalazła się na podium 😀 Gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.