MAGAZYN „ŚWIAT ZABAWEK” – DLA KAŻDEGO CZYTELNIKA ZABAWKATORA

Dziś mam PREZENT DLA WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW, za darmo i bez konieczności logowania się, zapisywania, komentowania. Mam dla każdego, kto chce sobie poczytać, NAJLEPSZY MAGAZYN O ZABAWKACH I KSIĄŻKACH – „ŚWIAT ZABAWEK, GIER PLANSZOWYCH I KSIĄŻEK”. Wystarczy kliknąć w link z artykułu i już możecie, bez wychodzenia w domu, przeczytać całą gazetę. A znajdziecie w niej m.in. doskonałą ściągawkę dla rodziców: przegląd wszystkich produktów i miejsc dla dzieci nagrodzonych w XVI edycji najstarszego w Polsce konkursu „ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU”.

 

Magazyn „ŚWIAT ZABAWEK” to miesięcznik, w który zawsze szukałam inspiracji blogowych. Są w nim nowości w postaci krótkich zapowiedzi produktów dla dzieci, artykuły poradnikowe, ale też relacje z największych targów i konkursów zabawkowych i książkowych na całym świecie. Od półtora roku mam zaszczyt być w gronie autorów gazety.

 

 

MAGAZYN ŚWIAT ZABAWEK DLA WAS

 

W najnowszym, lutowym numerze 2018, jak zawsze można znaleźć sporo ciekawostek i zapowiedzi. Szczególnie gorąco zachęcam Was do zwrócenia uwagi na artykuły:

🔴 Ściągawkę – gotowiec dla rodziców, czyli spis wszystkich nagrodzonych produktów, książek, miejsc dla dzieci, z XVI edycji konkursu „ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECK” organizowanej przez KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA. Artykuł znajdziecie na stronach 6⃣0⃣–6⃣6⃣, polecam jako czytelniczka i jurorka konkursu.

 

 

🔴 Rozkładówkę z Waszą pracą Kochani, czyli z wynikami konkursu NAJLEPSZA ZABAWKA 2017, w którym jurorami byliście Wy, rodzice, czytelnicy Zabawkatora. Strony 1⃣1⃣4⃣–1⃣1⃣5⃣

 

 

🔴 Polecam też swój krótki artykuł o grach rodzinnych 7⃣4⃣

 

 

 

UWAGA! Po tym jak na podsumowaniu Targów Kieleckich, pokazałam na live lutowy numer magazynu (można obejrzeć tu ➡ KLIK), dyrektor wydawnictwa i redakcji Dorota Mazurek, zaproponowała prezent dla wszystkich czytelników Zabawkatora, czyli BEZPŁATNY (bez haseł, logowania, podawania maila) link do całego miesięcznika. Wystarczy kliknąć:

 

🔴 ŚWIAT ZABAWEK, GIER I KSIĄŻEK.
WYDANIE LUTOWE PRZECZYTASZ TU ➡ KLIK

 

 

 

A tak pokazywałam podczas transmisji na żywo „ŚWIAT ZABAWEK, GIER PLANSZOWYCH I KSIĄŻEK” na Targach w Kielcach (kliknij w zdjęcie) ⬇⬇⬇

Świat Zabawek, Ania Oka

 

 

 

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.