JOGA DLA DZIECI i MINDFULNESS DLA DZIECI – CO ZA KSIĄŻKI!

Interesuje was joga dla dzieci i mindfulness dla dzieci? Mnie bardzo i od dawna szukałam książek, które pozwolą mi przedstawić córce ten temat, a może nawet zacząć praktykować? Zwłaszcza, że sama nie jestem joginką, więc to również pierwsze kroki dla mnie. Na szczęście znalazłam dwie dobre książki, które naprawdę bezboleśnie wprowadzają nawet czterolatki w świat jogi i uważności. Są tak dobre, że choć nie planowałam tego wpisu, nie mogłam się powstrzymać i przybiegłam dzielić się z Wami odkryciem! 

Książki te nie są poradnikami pełnymi objaśnień, instrukcji i ideologii. Nazwałam je PRAKTYCZNIKAMI, bo jak tylko zaglądamy za okładkę, od razu możemy w naturalny sposób przejść do praktykowania. Każda książka ma swojego bohatera (joga dziewczynkę, uważność chłopca), których rozważania śledzimy i możemy się do nich przyłączyć. To przed video recenzją zwrócę tylko jeszcze waszą uwagę na to, że książki są wręcz stworzone na lato i wakacje. Dlaczego? Ponieważ świetnie jest ćwiczyć jogę czy uważność, w zieleni, ogrodzie, parku, na świeżym powietrzu.

 

⬇⬇⬇ RECENZJA VIDEO ⬇⬇⬇ 

Joga i uważność – takich książek mi brakowało!Mamania

Publiée par Zabawkator sur Mardi 26 juin 2018

 

JOGA DLA DZIECI, MINDFULNESS DLA DZIECI

„Ja, joga” Susan Verde, Peter H. Reynolds, wydawnictwo: Mamania, wiek: 4+, oprawa: twarda, strony: 48, cena okładkowa: 29,90 zł

„Ja, spokój” Susan Verde, Peter H. Reynolds, wydawnictwo: Mamania, wiek: 4+, oprawa: twarda, strony: 48, cena okładkowa: 29,90 zł

 

joga dla dzieci mindfulness dla dzieci

 

 

 

 

Czy wiecie, że możecie oglądać Zabawkatorowe przeglądy książkowe w formie VIDEO? Na Facebooku i Instagramie w KAŻDĄ ŚRODĘ O 1⃣0⃣.0⃣0⃣ prowadzę program na żywo z przeglądami książkowymi dla dzieci. Możecie obejrzeć go po emisji, ale zachęcam do udziału na żywo, bo widzowie mogą uczestniczyć w livie zadając pytania, komentując, biorąc udział w dyskusji.

 

Cykl transmisji live to mój wkład w promowanie książki dziecięcej, jako członkini Polskiej sekcji IBBY. Też chcesz promować czytelnictwo? Zapraszam do udostępnienia tego wpisu, Ania Oka.

 

 

🔴🔴 Jeśli interesują cię dobre książki dla dzieci NA WAKACJE, zajrzyj również do poprzedniego przeglądu (klikając w zdjęcie): 

 

 

„Joga dla dzieci i mindfulness dla dzieci” tekst i foto: Ania Oka

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.