MÓJ PIERWSZY AUTOBUS – DUPLO

Nowy temat w serii małych zestawów Duplo bardzo mi się podoba, bo można wykorzystać go do nauki pierwszych literek alfabetu. I zabawy w szkolny autobus z panem kierowcą, który ma na koszulce czerwone autko.

Wiek: 1,5-5 lat
Cena: Od 55 zł (+wysyłka)
Dla kogo: dziewczynki, chłopcy
Ocena: Duplo polecam niezmiennie

Wczoraj miałyśmy przyjemność z Klarą bawić się nowymi klockami Duplo, które postanowiłam pokazać, bo produkty Lego to jednak jeden z najpopularniejszych prezentów świątecznych. Przy okazji czytaliście „fabryki Lego zapowiedziały, że nie wyrobią się w tym roku z realizacją zamówień”? Z jednej strony myślę, że to chwyt reklamowy, z drugiej – kto wie, to naprawdę najpopularniejsza zabawka.

zabawkator_mój_pierwszy_autobus_duplo_1

zabawkator_mój_pierwszy_autobus_duplo_6

Wracając do autobusu – moim zdaniem ten zestaw będzie najfajniejszy dla małego wielbiciela (lub wielbicielki) samochodów. Bo maluch będzie miał dwa w jednym: i klocki i autobus do zabawy. No i jeszcze element edukacyjny, czyli trzy literki.

W opakowaniu jest 17 klocków w tym po jednym z książką, jabłkiem, kredkami, literkami „A”, „B”, „C”. Pojazd jest bardzo fajny, z otwieranymi drzwiczkami – można przetransportować klocek z jabłkiem, czy kredki – wspaniały trening małej motoryki dla rączki malucha.

Skoro już jesteśmy przy serii edukacyjnej to jak zawsze polecam nieco droższy, ale mój ulubiony, (i większy) Pociąg z cyferkami Duplo. Dziecko może poznać z nim wszystkie cyfry.

I tu ciekawostka cenowa – chociaż cena katalogowa to około 90 zł, to w ubiegłym roku przed świętami w sklepie Careffour można było go dostać za 56 zł! Może tak samo będzie w tym roku z „Moim pierwszym autobusem”? Myślę, że warto śledzić oferty marketów.

zabawkator_mój_pierwszy_autobus_duplo_2

zabawkator_mój_pierwszy_autobus_duplo_3

zabawkator_mój_pierwszy_autobus_duplo_9

zabawkator_mój_pierwszy_autobus_duplo_5

zabawkator_mój_pierwszy_autobus_duplo_7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.