SUPERQUIZ. CIEKAWOSTKI I ZAGADKI – KAPITAN NAUKA

Dziś bardzo, bardzo szybka recenzja, bo muszę biec do obowiązków, ale zależy mi, żeby już-teraz-natychmiast pokazać Wam kolejne nowości od Kapitana Nauki. Po pierwsze dlatego, bo przez dwa najbliższe dni możecie je zdobyć na FB Zabawkatora. A po drugie – jest to wybór pięciu Quziów, które spokojnie mogę polecić jako prezenty na szkolnych Wigiliach dla pierwszych trzech klas szkół podstawowych. Tym bardziej, że w przeglądarce cen pod wpisem można trafić propozycje od 15,99 zł. W klasie u Klary to już by się mieściło w budżecie. A jednocześnie takie zgadywanki mogą być wspaniałym pomocnikiem w nadciągających trudnych chwilach typu „Ile jeszcze do Wigilii, mamo?”.

WIEK: 7-8 lat, choć myślę że nawet dla 10-11 latków te quizy będą ciekawe
CENA: 24,90 zł (pudełkowa), w przeglądarce cen pod wpisem znajdziecie te zestawy od 15,99 zł
DLA KOGO: szkoła podstawowa
OCENA: zdecydowanie polecam

zbawkator_gry_dla_7_latkow_1

Do wyboru jest pięć nowych części: ZWIERZĘTA, KONIE, POLSKA, ŚWIAT, CIAŁO CZŁOWIEKA. Każda ma dokładnie ten sam format – pudełko 8,5 x 18,5 x 2,7 cm, książka na sprężynie o. 8 x 15 cm. W każdym zestawie zabaw znajdziemy 160 zagadek. Wszystkie zestawy są ilustrowane zdjęciami (co ułatwia naukę) i uzupełniane ilustracjami.

Plusy SuperQuziów:

♥ Forma niewielkiej, ale sztywnej książeczki ze sprężynowym system obracania kartek – pozwala korzystać z zagadek w każdej sytuacji, nawet „na kolanie” w samochodzie, na szkolnym korytarzu, u lekarza.

♥ Każda zagadka jest poprzedzona tekstem o danym zagadnieniu. Potem mamy krótki quiz z trzech pytań, a na końcu można sprawdzić czy udzieliło się prawidłowej odpowiedzi. To doskonały sposób na naukę!

♥ Można się bawić samemu, ale też w kilka osób, czy z rodzicem.

♥ Dziecko bawi się, uczy, ale też ćwiczy czytanie ze zrozumieniem, koncentrację, pamięć, kojarzenie.

♥ Są to polskie produkty.

zbawkator_gry_dla_7_latkow_2

zbawkator_gry_dla_7_latkow_3

zbawkator_gry_dla_7_latkow_4

zbawkator_gry_dla_7_latkow_5

zbawkator_gry_dla_7_latkow_6

zbawkator_gry_dla_7_latkow_7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.