STEMPLE GIGANT PIRACI – FRANCUSKA FIRMA CREA LIGN’

Kategoria wiekowa: 3+
Cena: 83 zł (+ koszt wysyłki)
Dla kogo: dla dziewczynek, dla chłopców
Ocena: zdecydowanie polecam

Są naprawdę „gigant” – każdy ma średnicę 8 cm. Pięknie wykonane z drewna i gumy, pomalowane, z wygodnymi uchwytami dla małych łapek, które mogą ćwiczyć sprawność. Wzory są tak duże, że po zrobieniu stempla, można je pokolorować. Tusz podobno jest antyalergiczny i zmywalny – nie wiem, czekam na wieści z frontu. Doczytałam, że firma od lat specjalizuje się w stemplach dla dzieci, a testuje je na francuskich przedszkolakach. Mnie powaliła jakość wykonania. Naprawdę. Od lat faworyzuję dobre, drewniane zabawki, więc jeśli jakaś jeszcze mnie potrafi poruszyć, to znaczy, że faktycznie jest dobrze zrobiona.

Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z firmą Crea Lign’, dlatego stemple kupiłam trochę na próbę, zachęcona zimową wyprzedażą w moim ulubionym sklepie internetowym. Zapłaciłam za nie 50 złotych, a koszt wysyłki (15 zł) rozłożył mi się na kilka innych rzeczy, które kupowałam.

Stemple są dostępne chyba w trzech wzorach, ja wybrałam piratów, bo zabawkę kupowałam dla Maćka i Bruna, słodkich, trzyletnich bliźniaków. Dla dziewczynek też mogłyby być, bo jest jedna piratka i trochę różu (jeśli dziewczynka jest na tym etapie). Oczywiście można iść na łatwiznę i kupić stemple z wróżkami.

Na opakowaniu zaznaczono wiek 4+, ale uważam, że spokojnie mogą korzystać dzieci od 3 lat, a nawet sprytne dwulatki. Będą miały fajne ćwiczenie usprawniające chwytanie i trafianie w kartkę, można też poćwiczyć z nimi pojęcia „góra”, „dół” – bo stemple trzeba odpowiednio ustawić, żeby obrazek nie wyszedł do góry nogami.

Bruno i Maciek stemple docenili – rano ich mama przysłała SMS-a, że bawili się nimi cały wieczór i od razu po przebudzeniu. Ha! Teraz czekam na info, czy tusz się faktycznie łatwo zmywa 😉

zabawkator_stemple_gigant_1

zabawkator_stemple_gigant_3

zabawkator_stemple_gigant_4zabawkator_stemple_gigant_5

zabawkator_stemple_gigant_6

4 komentarze do “STEMPLE GIGANT PIRACI – FRANCUSKA FIRMA CREA LIGN’

  1. nie ma to jak zabawki przetestowane na francuskich przedszkolakach 🙂 trochę drogie, ale super! czy zabawki crea lign można kupić w większych nieinternetowych sklepach typu Smyk?

    • Niestety nie spotkałam się z tą firmą poza netem 🙁 pozdrawiam

  2. Fajna alternatywa, a zaraz gwiazdka.. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.