MYSZKA W PUDEŁKU MAILEG – OD FUFURUFU

Marzenie każdego rodzica to zabawka jak największa, za jak najniższą cenę, piękna i edukacyjna zarazem, a jak jeszcze trwała i z naturalnych materiałów, to już hohoho! Wiadomo, że wielka paczka wywołuje ogromny uśmiech dziecka bo niesie ze sobą obietnicę dużego prezentu. Ale dziś o tym, że dzieci kochają małe zabawki, książeczki, rzeczy.

Wiek: 2+
Cena: akcesoria od 29 zł, myszki w pudełku od 54 zł
Dla kogo: dziewczynki, chłopcy
Ocena: zdecydowanie polecam

Ukochana książeczka Klary, która często ląduje pod poduszką do spania, jest rozkładanym picturebook’iem i ma wymiary… 5×7 cm! Klara zbiera też miniaturowe słoiczki po dżemach i miodach – takie na jedną porcję, skandalicznie wręcz nieekonomiczne – a potem chowa tam swoje skarby, lub ciekawostki. Latem była to na przykład kolekcja martwych koników polnych, które Klara obserwowała jako „badacz przyrody”.

Dlatego kiedy zobaczyłam Myszkę w pudełku, wiedziałam, że moja córka będzie zachwycona. Sama byłam zachwycona to raz. A pomysł ze szmacianą maskotką w pudełku z kołderką, poduszką i materacem trafia dokładnie w to upodobanie dzieci do małych rzeczy – to dwa. Chociaż akurat myszka w pudełku Klary taka najmniejsza nie jest, wymiary podaję niżej.

No i zapomniałam napisać, że sama uwielbiam małe zabawki bo zajmują mało miejsca. Wiem, wiem, powtarzałam to już milion razy przy okazji wszelkich opakowań na gry, puzzle itd.

zabawkator_myszka_maileg_3

zabawkator_myszka_maileg_12

zabawkator_myszka_maileg_5

SKĄD U NAS MYSZKA? Klara miała niedawno robione dwa ząbki u dentystki, dwie plomby. Mamy taki system jeszcze po Aleksym, że u dentystki, już podczas robienia zęba, wręczamy zabawkę. Nie wiem czy bardziej to pomaga dziecku, czy nam, ale DZIAŁA! Problemów z dentystami i ortodontami nie mamy. Baliśmy się jednak, że przy dwóch zębach nic nie zadziała, więc wytoczyliśmy ciężką artylerię – myszkę w pudełku duńskiej firmy Maileg, którą zobaczyłam w Fufurufu. Zadziałała i na Klarę i na naszą panią dentystkę i na Tatę Michała – stwierdzili, że to najbardziej urokliwa zabawka jaką widzieli.

W domu Mysz od razu wprowadziła się do domku dla lalek. Domek wprawdzie jest stary i wymaga remontu wnętrz, ale jest w dużym stopniu wyposażony i bardzo ładny więc Mysz jest zadowolony/a
z nowej nieruchomości, a ja jestem zadowolona, że Klara bawi się domkiem. Obiecuję, że odnowimy go wczesnym latem (bo na dworze nie czuć tak bardzo farb i klejów).

zabawkator_myszka_maileg_15

zabawkator_myszka_maileg_14

zabawkator_myszka_maileg_13

zabawkator_myszka_maileg_16

zabawkator_myszka_maileg_17

WYMIARY I CENY ZABAWKI: pudełko 15×7,5×4,5cm, myszka wysokość ok. 15 cm, materac 13,7, kołdra 11×7,5, poduszka 6×5 cm. Pudło jest z grubej tektury, a reszta z delikatnego materiału, na moje oko to płótno. Ponieważ już nie znalazłam dokładnie tej myszki, którą pokazuję to wrzucam linka do całego działu myszkowego w Fufurufu , gdzie znajdziecie myszki duże bez pudełka po 59 zł, myszki małe z pudełkiem 54 zł, a to pudełko z pościelą co my mamy za 29 zł.

PS. Z wpisów na Fb pod zdjęciem Myszki, czy – jak ustaliliśmy – Mysza (to chłopak), wiem, że firma jest Wam dobrze znana i lubicie te małe zwierzaki. Widzieliście Myszkę Wróżkę Zębuszkę z kieszonką na ząbek? Wzorów oczywiście jest bardzo dużo – cała rodzina, ale też myszki tematyczne.

zabawkator_myszka_maileg_1 (2)

zabawkator_myszka_maileg_10

zabawkator_myszka_maileg_9

zabawkator_myszka_maileg_7

zabawkator_myszka_maileg_8

zabawkator_myszka_maileg_11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.