PUZZLOWANKI MALOWANKI – OD SIERRA MADRE

Pomysł banalny: oto dostajemy w pudełku dwie plansze gotowych, białych puzzli, a do tego kredki i ściereczkę. Możemy sami narysować obrazek, rozrzucić i ułożyć, a potem zetrzeć. I jeszcze raz. I jeszcze… Klarę niesamowicie wciągnęło. 

WIEK: 3-6 lat
CENA: 29,90 zł (z opakowania)
DLA KOGO: dziewczynki, chłopcy, przedszkolaki
OCENA: polecam

Dziś wpis krótki, bo znowu jestem w niedoczasie, za to z mini animacją poklatkową Klary, która pokazuje jak bawiła się puzzlowankami. Zdjęcie ciemne, bo dzień był to deszczowy, a w dodatku po chwili zabawy zrobił się wieczór.

zabawkator_puzzlowanki_2

zabawkator_puzzlowanki_3

Puzzlowanki malowanki są bardzo wciągające, naprawdę nie spodziewałam się, że aż tak zajmą Klarycę. Nie wiem tylko, czy nie lepsze byłby do tego suchościeralne flamastry – niestety akurat takich nie mamy, więc nie spróbowałyśmy. Kredki oczywiście też dają radę, ale trudniej je zetrzeć.

Co znajdziecie w pudełku? Dwie plansze ze ścieralnymi puzzlami (dla młodszych dzieci 12 dużych elementów, dla starszych 24 małe elementy), ściereczkę, cztery kredki.
Jak się bawimy? Tak jak pisałam: wybieramy planszę, bierzemy kredki, dziecko rysuje obrazek/robi napis, rozrzuca puzzle, układamy, ścieramy i… jeszcze raz od nowa.

Zapraszam na filmik, a raczej GIF. Ciągle nie mam weny do przygotowania wpisu z animacją poklatkową, ale pamiętam, że mam to zrobić (a raczej mi przypominacie 😉 ). Dlatego postanowiłam podać choć linka do GIFa, którego możecie zrobić z dużej ilości zdjęć przez co wygląda tak samo jak animacja. TUTAJ możecie wrzucić swoje fotki, a program je przetworzy na filmik.

zabaakator_puzzle_dla_dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.