SUPER QUIZ PIŁKA NOŻNA – PATRONAT ZABAWKATORA

Tak się składa, że u nas w domu nikt piłką nożną się nie fascynuje. Ale jednocześnie mieszkamy w moim rodzinnym miasteczku, które żyje tym sportem. Prawie każdy chłopiec kopie piłkę, a wielu, jeszcze w przedszkolu, zaczyna treningi w naszym klubie sportowym. Dlatego doceniłam wartość piłkarskiego quizu wydanego w serii Kapitan Nauka i postanowiłam go pokazać.

WIEK: 7+
CENA: 24.90 zł pudełkowa, od 15,99 zł w przeglądarce cen pod wpisem
DLA KOGO: pasjonaci piłki nożnej, mali i więksi kibice
OCENA: polecam, bardzo aktualny temat

zabawkator_pilka_nozna_dla_dzieci_2

zabawkator_pilka_nozna_dla_dzieci_3

PIŁKA NOŻNA ma 112 stron, na których mieści się 160 pytań-zagadek dotyczących piłkarzy i drużyn, ale też meczy, wydarzeń sportowych, zasad gry. Mamy tu krótkie opisy karier poszczególnych zawodników, opisy taktyk piłkarskich, rekordy a nawet nieco historii. To naprawdę solidna dawka wiedzy, którą spokojnie można schować do plecaka czy dużej kieszeni. Zabrać na spacer, w podróż, nawet do szkoły – zwłaszcza, że ma wygodną formę notesu na plastikowej sprężynie.

Wiadomości są zilustrowane zdjęciami zawodników, obiektów sportowych, zagrań, itd. No i oczywiście są odpowiedzi do quziowych pytań, więc nawet jeśli czegoś jeszcze nie wiesz, to masz okazję nadrobić a potem olśniewać rozległą wiedzą rówieśników i dorosłych.

W każdym opakowaniu znajdzieje DODATEK: Terminarz wszystkich meczów rozgrywanych w fazie grupowej podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 oraz terminarz fazy turniejowej do samodzielnego uzupełniania.

zabawkator_pilka_nozna_dla_dzieci_4

zabawkator_pilka_nozna_dla_dzieci_5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.