KALENDARZE PRZYRODNICZE – LAS I NIEBO

Dziś chcę Wam tylko pokazać, że są, ponieważ sama nie zdążyłam zamówić. Ba, nawet nie zdążyłam wybrać, jaki kalendarz rodzinny bym chciała – teraz myślę, że jednak ptaki. Choć może kwiaty powinnam, bo najmniej znamy? No właśnie. Bo dziś pokazuję kalendarze przyrodnicze z LAS I NIEBO. Firmy, która poza doskonałym designem ma misję. Misję szerzenia wiedzy o polskiej przyrodzie. I dlatego tak ją pokochałam od pierwszego wejrzenia. W nowościach znajdują się tapety, pikowańce, nawet domek dla lalek, czy girlandy, ale dziś rzucimy okiem na kalendarze.

Jeśli jesteście tu pierwszy raz i nie poznaliście jeszcze polskiej firmy Las i Niebo, to zapraszam do przeczytania rozmowy z jej założycielką, właścicielką i projektantką Małgorzatą Gibas-Grądman. A jeśli chcecie zobaczyć ich przepiękne pościele, to zapraszam TUTAJ: POŚCIEL PTAKI POLSKIE. W naszym domu znajdziecie jeszcze cudowne pościele dla lalek: POŚCIEL DLA LALEK. A na zdjęciach poniżej możecie obejrzeć tegoroczną nowość – pikowańce: poduszki i narzuty.

14600978_1341242302573139_7621756134200990970_n

14

KALENDARZ JEDNOSTRONICOWY format 50 X 70 cm, cena 45 zł
(do oprawienia w ramie, lub naklejenia na ścianie)

Kalendarze jednostronne znajdziecie tutaj: Kwiaty polne, Ptaki polskie, Liście polskich drzew, Motyle.

1011

 

KALENDARZ 12 MIESIĘCY format 30 x 34 cm, cena 80 zł
(12 stron + okładka)

Kalendarze 12 miesięcy znajdziecie tutaj: Kwiaty polne, Ptaki polskie, Motyle.

24

Dziś zdjęcia pochodzą ze strony LAS I NIEBO, ponieważ nie mam tych produktów – zwyczajnie: nie zdążyłam zamówić. Ale wiem, że lubicie firmę, więc chciałam pokazać kalendarze – w końcu to TEN moment.

13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.