PUZZLE, MEMO, MAGNESY, LINIKI, KOŁO PRZYRODNICZE – PULS ART

Magiczne pomoce przyrodnicze. Naprawdę. Kiedy poprzednim razem pokazałam nowości z Puls Art, okazaliście swój zachwyt poprzez liczbę odsłon – jest to jeden z najchętniej czytanych postów 2016! W dodatku podczas akcji konsumenckiej „TU KUPUJĘ 2016” głosowaliście na ten sklep, pisząc „Wprawdzie nic jeszcze nie kupiłam, ale bardzo mi się podoba asortyment”. No to dziś mam dla Was kilka kolejnych drobiazgów. Myślę, że w przyszłym roku sięgniemy jeszcze nie raz do zasobów tego przyrodniczego czarodzieja, bo 2017 będzie na blogu rokiem edukacyjnym.

Wiecie co mnie urzeka w Puls Art poza tym, że wszystko jest u nich piękne i doskonale wykonane w stylu „chcę to mieć i patrzeć”? Że nie kombinują, nie zmieniają. Z elegancją korzystają z przyrody i przetwarzają ją na taki sposób, żeby wiedza o niej była jak najbardziej wciągająca dla dzieci i dorosłych. No i że od najmniejszej linijki po wielkie tablice – wszystko podpisują nazwami gatunkowymi.

Drewniane klocki, linijki i temperówki, które tak Was zachwyciły, że artykuł stał się jednym z najchętniej czytanych w roku 2016, znajdziecie tutaj: KLOCKI, LINIJKI, TEMPERÓWKI PRZYRODNICZE.

zabawkator_puzzle_sowa_2

MAGNESY PRZYRODNICZE PLASTIKOWE I DREWNIANE

Moje ukochane magnesy drewniane z wyciętymi kształtami znajdziecie tutaj: MAGNESY DREWNIANE KSZTAŁTY. Są duże, ok. 5-6 cm w najszerszym miejscu. Do wyboru są 24 gatunki przy czym jeśli chodzi o zwierzaki pokazane są same głowy, tylko motyle prezentują całego osobnika. Z tyłu mamy dobrze trzymający magnes. CENA 9,5 zł.

Magnesy plastikowe są mniejsze – 3 x 3 cm, ale mają podpisy i niższą cenę. Można wybierać spośród 45 wzorów i skomponować własną kolekcję np. ptaków polskich. Bardzo dobrze trzymają – nawet naszej średnio przyczepnej ściany magnetycznej. Znajdziecie je tutaj: MAGNESY PRZYRODNICZE Z PODPISAMI. CENA 5 zł.

zabwkator_magnesy_przyrodnicze

zabawkator_magnesy_drewniane_dla_dzieci_przyroda

LINIJKI PRZYRODNICZE FARMĄ

Linijki drewniane z przyrodniczymi nadrukami pokazywałam w poprzednim wpisie. Nowa seria jest dokładnie taka sama, ale pokazuje zwierzaki z gospodarstwa wiejskiego, czy jak się teraz mówi „z farmy”. Nie ma ich jeszcze w sklepie (powstały przed świętami, pewnie zbyt gorący sezon, żeby wprowadzać nowości) – kto jest zainteresowany, musi pisać zapytanie do Puls Art. Kilkadziesiąt wzorów linijek znajdziecie tutaj: DREWNIANE LINIJKI PRZYRODNICZE. CENA 7 zł.

zabawkator_linijki_przyrodnicze_2

zabawkator_linijki_przyrodnicze_1

PUZZLE PRZYRODNICZE W DREWNIANYM PUDEŁKU

Do wyboru mamy 14 różnych tematów puzzli. Moim zdaniem to idealne rozwiązanie do przedszkoli i szkół. 12 drewnianych elementów sprawia, że dziecko układa je bardzo szybko – czyli każdy maluch czy uczeń zdąży złożyć układankę w czasie zajęć i jeszcze ją omówić, wymienić się z kolegą. Świetny, nieszablonowy sposób nauki ułatwiający zapamiętywanie. Są piękne, starannie wykonane i w drewnianym pudełku. Czyli doskonale nadają się na prezent. Do domowego użytku polecałabym dla 3-4 latków – ze względu na niewielką ilość elementów.  Wymiary obrazka to 14 x 20 cm, wymiary pudełka: ok. 14 x 10 x 5 cm. Znajdziecie je tutaj: DREWNIANE PUZZLE PRZYRODNICZE. Cena 39 zł.

zabawkator_puzzle_sowa_1

zabawkator_puzzle_sowa_3

KOŁO PRZYRODNICZE DO NAUKI

Gra jest naprawdę duża, bo ma 40 cm średnicy. Polega na dopasowani dwóch elementów np. drzewa i jego owocu, zwierzaka i poroża, czy tropu. Można grać na punkty, a jeśli dziecko dobrze opanuje temat, na czas. Jedyne co bym dodała, do kół (są też w wersji drewnianej) to zawieszkę z tyłu. Wtedy grę można by łatwiej przechowywać i jednocześnie byłoby oryginalną ozdobą pokoju/sali/świetlicy. Firma produkuje cztery rodzaje kół: dopasuj poroże, dopasuj trop i dopasuj owoc, dopasuj rodziny.

Niestety mam koło już wiele miesięcy i jak dziś sprawdzałam nie znalazłam w sprzedaży, jeśli ktoś jest zainteresowany musi pytać bezpośrednio w sklepie.

zabawkator_edukacynje_kolo_przyrodnicze_1

zabawkator_edukacynje_kolo_przyrodnicze_4

zabawkator_edukacynje_kolo_przyrodnicze_5

zabawkator_edukacynje_kolo_przyrodnicze_7

EDUKACYJNE MEMO PRZYRODNICZE – POLSKIE ZWIERZĘTA

Głównymi zaletami tego mema są: bardzo duże kafelki z podpisanymi zwierzakami 8 x 8 cm, oraz doskonałe zdjęcia i ładna grafika. Mamy tu sześć tematów do wyboru, po 30 kart, czyli przy każdej rozgrywce dziecko poznaje i utrwala nazwy 15 gatunków. O zaletach zabawy grami typu memo pisałam już wiele razy, więc dwa słowa w skrócie dla tych co są na blogu pierwszy raz: ćwiczymy pamięć, koncentrację, uważność, refleks + w przypadku tych produktów uczymy się przyrody. Memo znajdziecie tutaj: GRA EDKACYJNA MEMO ZWIERZĘTA. CENA 55 zł.

zabawkator_memo_edukacyjne_przyrodnicze_1

zabawkator_memo_edukacyjne_przyrodnicze_3

zabawkator_memo_edukacyjne_przyrodnicze_4

zabawkator_memo_edukacyjne_przyrodnicze_6

zabawkator_memo_edukacyjne_przyrodnicze_8

zabawkator_memo_edukacyjne_przyrodnicze_9

zabawkator_memo_edukacyjne_przyrodnicze_10

zabawkator_memo_edukacyjne_przyrodnicze_11

zabawkator_memo_edukacyjne_przyrodnicze_2

 

Komentarz do “PUZZLE, MEMO, MAGNESY, LINIKI, KOŁO PRZYRODNICZE – PULS ART

  1. Witam,
    Zabiorę głos jako osoba, która – zachęcona poprzednim wpisem na temat tej firmy – dokonała w niej dość dużych zakupów (prezenty dla dzieci w szkole). Potwierdzam, że jakość drewnianych materiałów jest doskonała, grafika również, mnogość wzorów bardzo duża. Dodam, iż obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Polecam dla osób szukających niebanalnych podarunków dla dzieci (i nie tylko).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.