ZOSTAŃ AMBASADORKĄ, AMBASADOREM ZABAWKATORA – SĄ NAGRODY

W 2018 zaczynamy nową akcją ZOSTAŃ AMBASADORKĄ, AMBASADOREM ZABAWKATORA. To oznacza, że mam dla Was 12 wartościowych prezentów na 12 miesięcy – każdego miesiąca nowa nagroda. Zasady są bardzo proste: wybierasz coś, co poznałeś dzięki mojemu blogowi, robisz zdjęcie, udostępniasz na FB lub Instagramie (publicznie, żebym mogła zobaczyć) i dodajesz hasztag # na dany miesiąc. Wy możecie dostać wspaniały prezent, a ja dowiedzieć się, które z pokazywanych na blogu zabawek i książek najlepiej się sprawdzają – to dla mnie bezcenna wskazówka.

Jeśli wolicie posłuchać o zasadach akcji i zobaczyć styczniową nagrodę, tu mam dla Was kilkuminutowe nagranie: JAK ZOSTAĆ AMBASADOREM – KLIK.

 

zostań ambasadorką

 

ZOSTAŃ AMBASADORKĄ, AMBASADOREM ZABAWKATORA NA ROK 2018

Nie ukrywam, że jest to akcja specjalna, honorująca zabawkatorowych rodziców, a nie przypadkowych łapaczy konkursów. Dlaczego? Bo żeby wziąć w niej udział, trzeba Zabawkatora znać, wiedzieć co polecałam, a nawet mieć coś z tych poleceń u siebie.

Nagród jest 12 na 12 miesięcy tego roku. A to oznacza, że każdego pierwszego dnia miesiąca ogłaszam kolejną zabawę i jednocześnie podaję szczęśliwca, który dostanie zabawkę z poprzedniego miesiąca.

Co mamy w styczniu? Klocki Magnetyczne o których możecie przeczytać tu: KLOCKI MAGNETYCZNE GENII IGEO >> KLIK.

 

 

CO TRZEBA ZROBIĆ, ŻEBY ZOSTAĆ AMBASADOREM ZABAWKATORA I ZGARNĄĆ ZABAWKĘ?

Zrób zdjęcie sobie, dziecku, pieskowi, porannej kanapce (co sobie życzysz) z zabawką, książką, czymkolwiek, co poznałeś dzięki Zabawkatorowi. Wrzuć na swoją tablicę z ustawieniem „publiczne”, z tytułem: „Jestem Ambasadorką/Ambasadorem bloga Zabawkator” i dodaj specjalny hasztag. Możesz to zrobić dowolnego dnia danego miesiąca na koniec którego ja odszukam zdjęcia oznaczone hasztagiem i jednej osobie wręczę prezent. I tak 12 razy w 2018 roku.

Hasztag na styczeń: #1PolecamBlogZabawkator

PODPOWIEDŹ: Jeśli masz kilka rzeczy, które kupiłeś po zobaczeniu ich u mnie, raczej nie pokazuj ich na jednym zdjęciu. Zostaw sobie do zabaw w następnych miesiącach.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.