NAJLEPSZA ZABAWKA 2017 WYBRANA PRZEZ 700 JURORÓW!

NAJLEPSZA ZABAWKA 2017 została wybrana przez ponad 700 jurorów, którzy oddali ponad 2000 głosów! W dwuetapowym plebiscycie zgłaszaliście i głosowaliście na wybrane przez siebie zabawki. Dzięki Waszym głosom i uzasadnieniom dziś poznajemy najlepsze zabawki, wyróżnienia, oraz dwa tytuły specjalne: Najlepszą Pomoc Naukową oraz Najlepsza Jakość i Wzornictwo. Przypominam, że w tym konkursie decyzja zawsze należy do najważniejszych jurorów – Was, Rodziców.

 

W TEJ EDYCJI BYŁO PONAD 700 JURORÓW!

W czwartym roku naszego plebiscytu wypowiedziało się ponad 700 (!) jurorów. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ kto, jeśli nie Rodzice obserwujący dzieci, najlepiej znają się na dobrych zabawkach? Kto może wydać bardziej wiarygodną opinię? Kto widzi, jak po obdarciu z kolorowego pudła, reklamy i marketingowych haseł zabawka sprawdza się w prawdziwym życiu? RODZICE, to najbardziej godni zaufania jurorzy do recenzowania produktów dla dzieci.

Dlatego dziękują Wam wszystkim serdecznie za zaangażowanie. Wielu z Was napisało bardzo konkretne i rzeczowe komentarze, dzięki którym udało się przyznać tytuły specjalne – wzornictwo i jakość, oraz edukacja.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych spostrzeżeń. W wielu komentarzach znalazły się bogate w konkrety i obserwacje z „linii frontu” treści, które same w sobie stanowią wartościową wskazówkę dla projektantów, producentów, dystrybutorów, sklepów, ale też innych rodziców.

Tak, swoimi opiniami, Wy, Rodzice, Jurorzy pokazujecie jaki rynek zabawek chcecie widzieć, jak powinien się rozwijać i co oferować. Ale też podpowiadacie „początkującym” rodzicom gotowe, wartościowe rozwiązania.

Cieszę się, że mogłam ze swoim blogiem Zabawkator.pl po raz kolejny zorganizować akcję konsumencką „NAJLEPSZA ZABAWKA” i mam nadzieję, że firmy stojące za nagrodzonymi zabawkami docenią zaufanie, jakim obdarzyli je nasi jurorzy.

A wiecie, że ja sama nie zdążyłam zagłosować? Przegapiłam to w obu etapach! A to dlatego, bo czekałam na koniec, żeby nikogo nie sugerować własnymi wyborami i… zaspałam!

 

Zapraszam na uroczyste przyznanie medali, TADAM!

 

NAJLEPSZA ZABAWKA 2017  – TYTUŁY ROZDANE

 

• NAGRODA GŁÓWNA •
„Najlepsza Zabawka 2017”

Konstrukcyjne klocki Loowi
Magnetyczne klocki Kooglo
Mówiące pióro Albik + książki

 

• WYRÓŻNIENIA •
„Najlepsza Zabawka 2017 – wyróżnienie”

Małe gry rodzinne Helvetiq
Seria gier BrainBox
Mały Konstruktor

 

• TYTUŁY SPECJALNE •
„Najlepsza jakość i wzornictwo” i „Najlepsza pomoc naukowa”

„Najlepsza Jakość i Wzornictwo” – klocki Obludarium
„Najlepsza pomoc naukowa” – gra Było Sobie Życie „Jedz, biegaj i rośnij zdrowo”

 

Poniżej możecie zobaczyć medale i zabawki, którym je przyznaliście.
Zabawki, które dostały tytuły, mają prawo do ich używania na pudełkach, ulotkach, w katalogach, na stronach www, itd.
GRATULUJĘ!

najlepsza zabawka 2017 Zabawkator.pl

Najlepsza zabawka 2017 Ania Oka

Najlepsza zabawka edukacyjna 2017

 

Najlepsza gra 2017

Najlepsze gry rodzinne 2017

 

Zabawka 2017 najlepsza jakość i wzornictwo

 

 

Jeśli chcecie zobaczyć jak przebiegły dwa etapy wyboru NAJLEPSZEJ ZABAWKI 2017, możecie poczytać o tym tu: PIERWSZY ETAP➡KLIK, DRUGI ETAP➡KLIK

 

JAKI KONKURS NA PRODUKTY DLA DZIECI WARTO ŚLEDZIĆ?

Jestem przekonana, że nasz plebiscyt jest doskonałym uzupełnieniem najstarszego, polskiego, NIEKOMERCYJNEGO konkursu na najlepsze produkty dla dzieci „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Ponieważ mam zaszczyt być w nim jednym z jurorów (a grono jest naprawdę zacne, same obrady są bardzo inspirujące, bo można skorzystać z wiedzy autorytetów), jak tylko będą oficjalne wyniki przedstawię Wam je na blogu. Zobaczymy przy okazji czy i na ile okrywają się z medalami zabawkatorowymi.

 

3 komentarze do “NAJLEPSZA ZABAWKA 2017 WYBRANA PRZEZ 700 JURORÓW!

  1. Szkoda, że można było przyznać tylko tyle nagród, bo świetnych zabawek było dużo dużo więcej parę z prezentowanych tu rzeczy na pewno zamówię do gabinetu, jak już trochę odkuję fundusze…

  2. BRAWO SUPER WSZYSTKIE och zakochałam się w NICH ❤

  3. Super, aż dwie nasze pozycje znalazły się na podium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.