TU KUPUJĘ 2016 – 13 NAJLEPSZYCH SKLEPÓW DLA DZIECI WYBRANYCH PRZEZ RODZICÓW

W drugiej edycji akcji konsumenckiej „TU KUPUJĘ. REKOMENDACJE CZYTELNIKÓW ZABAWKATOR.PL” zgłosiliście ponad 60 sklepów z asortymentem dla dzieci, a wyróżniliście 13. Pięć z nich w drugim etapie otrzymało od Was rekomendację. Najważniejszą, bo przyznawaną wyłącznie przez Was, rodziców, klientów. Tym samym po raz drugi stworzyliście LISTĘ-ŚCIĄGAWKĘ dla innych rodziców: Tu możecie kupować, znajdziecie dobre produkty, jakość, profesjonalną obsługę. Dziękuję za Wasz wkład a wszystkim wyróżnionym sklepom gratuluję

zabawkator_tu_kupuje_2016

 

Tak wyglądała ubiegłoroczna akcja i jej zwycięzcy: TU KUPUJĘ 2015

A za znaczek ubiegło- i tegoroczny, oraz dodatkową oprawę graficzną (piękne pieczątki) dziękuję naszej rysowniczce Elżbiecie Olszewskiej.

AKCJA KONSUMENCKA BYŁĄ PODZIELONA NA DWA ETAPY. W pierwszym zgłaszaliście ulubione sklepy. 13 z największą liczbą zgłoszeń przeszło do drugiego etapu, podczas którego można było głosować tylko na tę wyróżnioną trzynastkę. Każdy rodzic miał od 1 do 3 głosów. W ten sposób wyłoniliście 5 najlepszych z najlepszych.

 

zabawkator_rekomendacje_5

 

„TU KUPUJĘ. REKOMENDACJE CZYTENIKÓW ZABAWKATORA” 2016

Dlaczego ta akcja jest tak ważna dla mnie, dla Was, dla wszystkich rodziców? Ponieważ pozwala nam w pełni korzystać z dobrej strony wciąż rozwijającej się e-sprzedaży. Nigdy wcześniej My, klienci, nie mieliśmy takiej siły. Dzięki internetowi możemy polecać sobie dobre, uczciwe sklepy, ale też ostrzegać przed złymi sprzedawcami i miejscami. Wyrażając nasze opinie możemy jasno pokazać co nam się podoba, czego szukamy, jakiej obsługi i cen oczekujemy – możemy w realny sposób wpływać na rynek produktów dla dzieci, w jakim kierunku będzie się rozwijał, co sprowadzał.

Wystarczy żebyśmy WYRAŻALI SWOJE ZDANIE I DZIELILI SIĘ DOŚWIADCZENIAMI. Pomagamy sobie samym, ale też innym rodzicom, którzy nie muszą przeszukiwać tysięcy internetowych stron, bo dostają gotową ŚCIĄGAWKĘ Z DOBRYMI ADRESAMI.

Jeszcze raz musze podkreślić, że jest to AKCJA KONSUMENCKA, w której decydujecie wyłącznie Wy. Nie ma jury, nie ma opłat i zgłoszeń ze strony sklepów. Nawet ja, Ania Oka, zabawkatorowa organizatorka, mam jak każdy rodzic jeden głos. Wynik akcji to wyłącznie oddolna decyzja. Tym bardziej gratuluję wyróżnionym sklepom.

 

zabawkator_rekomendacje_1

 

13 NAJLEPSZYCH SKLEPÓW DLA DZIECI – WYRÓŻNIENA W I ETAPIE

Ene-Due, Edukatorek, Pikinini-More than toys, Nefere Dziecięce Inspiracje
Puls-Art Artystycznie z natury, Patalonia, Kabum – zabawki z pomysłem, ZieloneZabawki, Popaopa, alilo.pl, Krainaekozabawek.pl, FabrykaWafelkow.pl, Mamissima.pl

Wielką niespodzianką i przegranym II etapu jest Puls-Art. Artystycznie z natury – sklep, który był bardzo blisko zdobycia tytułu „TU KUPUJĘ”, choć wielu głosujących pisało, że jeszcze nigdy w nim nie kupowało, ale oddaje mu głos, bo zachwyca asortymentem.

NAJLEPSZE SKLEPY DLA DZIECI, LAUREACI AKCJI „TU KUPUJĘ 2016”
♥♥♥

1 3 2 5 4

KLIKNIJ W OBRAZEK JEŚLI CHCESZ PRZENIEŚĆ SIĘ DO SKLEPU

Komentarz do “TU KUPUJĘ 2016 – 13 NAJLEPSZYCH SKLEPÓW DLA DZIECI WYBRANYCH PRZEZ RODZICÓW

  1. Moj ulubiony sklep z odzieza dziecieca to chyba 5.10.15. Zuzia tez lubi nosic ich ubranka- mają nawet spory wybór kolorów i wzorów więc jest w czym wybierać. Warto tez zwracać uwagę na skład i np. wybierać bawełniane bluzki, koszulki- które dobrze przepuszczaja powietrze i nie niszczą się po praniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.