POLICJA, STRAŻ, ŚMIECIARKA, WÓZ Z PRZYCZEPĄ DLA KONI – HARIBI.PL

No i właśnie przy takich zabawkach żałuję, że jeszcze nie mam kanału YouTube! Pamiętacie jak rozmawiamy często, że na zdjęciach zabawka wygląda super, a po wyjęciu z pudełka w domowym zaciszu już taka fajna nie jest? Tu jest efekt odwrotny. Samochody Brudera, które mi poleciliście, na zdjęciach i w opakowaniu wyglądają świetnie, a podczas zabawy okazują się o niebo lepsze od pierwszego wrażenia. Dopiero wtedy można zobaczyć, że wszystko się otwiera, rusza, kręci, pryska wodą, świeci, itd. No i dla mnie wartością jest to, że wszystkie samochody – budowlane, rolnicze, służb – są wiernymi miniaturami prawdziwych!

Po Waszym facebookowym zachwycie Bruderami kilka miesięcy temu wypróbowałam jeden, możecie zobaczyć tutaj: KOMBAJN BRUDER (zwróćcie uwagę na wielkość, specjalnie zamieściłam fotografie z dorosłym). Dziś pokazuję cztery kolejne modele. Na blogu trochę brakuje samochodów – a to nadal jeden z najpopularniejszych prezentów – dlatego postanowiłam opisać je przed Gwiazdką. Wybrałam Brudery, bo najbardziej podoba mi się ich oferta (są i tańsze i droższe zabawki), cenię odwzorowanie wyglądu prawdziwych samochodów, Klara je uwielbia, Wy zachwalacie jako niezniszczalne i przechodzące z dziecka na dziecko, a ja sama chcę się nimi bawić.

Zabawki te są od 3 roku życia. Mają wszystkie atesty, a ich elementy przeźroczyste są z nietłukącego się tworzywa. Jest z nimi tylko jeden problem… Który wybrać?!

zabawkator_samochody_bruder_dla_przedszkolakow_3

zabawkator_samochody_bruder_2

zabawkator_samochody_bruder_dla_przedszkolakow_2

KUPUJECIE ZABAWKI DLA DZIECI CZY DLA SIEBIE?

– Mamo wybrałam policję.
– Kochanie ale popatrz na ten samochód z przyczepą do przewozu koni!
– Ładny. Poproszę policję.
– Patrz! Jest też konik.
– Wolę policję.
– Nie sądzisz, że ten zestaw z konikiem jest fajniejszy dla dziewczynek – sama nie wierzę, że te oślizgłe słowa wypływają z moich ust.
– Mamo, to ma być zabawka dla mnie czy dla ciebie?
– Przepraszam kochanie, dla ciebie, oczywiście. (…) A widziałaś śmieciarkę?
– Mamo…!

PS. Zobaczcie na kolejnym zdjęciu jaki akt wandalizmu odkrył pan policjant!

zabawaktor_samochody_bruder_0

zabawkator_samochody_bruder_dla_przedszkolakow_1

zabawkator_samochody_bruder_3

Samochód Policyjny Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z figurką policjanta – cena 136 zł

Ten policyjny samochód jest oczywiście wierną kopią prawdziwego modelu, a figurka policjanta (nogi i ręce zginane w stawach) wyposażona jest w cały osprzęt: czapkę, pas, pałkę, latarkę, broń, kajdanki i radio. W dodatku holowniczy hak z tyłu auta umożliwia holowanie innego pojazdu!

Co jeszcze? Koła są gumowane, a w aucie wszystko się otwiera od drzwi, po klapy, jest nawet zdejmowany dach. I skrętna oś przednia auta. Tylne siedzenia można wyciągnąć. Oczywiście najlepszą zabawę zapewnia moduł świetlny z różnymi sygnałami i wymiennymi „szkiełkami”.  Wymiary auta to ok. 32.9 x 14.4 x 16.2 cm.

Zestaw znajdziecie pod linkiem: BRUDER POLICJA Z FIGURKĄ POLICJANTA

zabawkator_samochody_niezniszczalne_bruder_2

zabawkator_samochody_bruder_dla_przedszkolakow_4

zabawkator_samochody_niezniszczalne_bruder_1

JEEP Wrangler Unlimited Rubicon z przyczepą i koniem – cena 152 zł

Moja wymarzona zabawka! Naprawdę to napisałam? No dobrze – tak, ja chciałam ten zestaw i bawiłabym się nim godzinami! Zestaw składa się z Jeep’a, przyczepy do przewozu koni i figurki konia. I znowu mamy gumowane koła i otwierane wszystko co się da + zdejmowany dach (ułatwia zabawę), tylna szyba też jest otwierana a kanapa wyjmowana. Jest też skrętna przednia oś auta – czemu o tym piszę? Bo to znaczy, że zabawka nie „jeździ” jak kawałek kłody, tylko jest bardziej „precyzyjna”.

Przyczepa do przewozu koni też jest oczywiście otwierana, no i jest koń czystej krwi. Tak założyłam przynajmniej. Jeśli dziecko będzie się świetnie bawić, to można mu dokupić do zestawu jedną, dwie czy nawet cztery figurki ludzi, bo w aucie są cztery miejsca. Można też dokupić konia albo krowę, bo niby czemu nie urozmaicić zabaw?

Pisaliście na Facebooku, że te figurki są doskonałe i kupujecie je czasem oddzielnie, bez samochodów nawet. I że pasują do różnych innych zabawek. Nie wiem, tak daleko nie doszłyśmy z Klarą w zabawie, ale faktem jest, że figurka policjanta z poprzedniego zestawu jest świetna, wytrzymała a co najważniejsze dla matki – te wszystkie miniaturowe latareczki, kajdanki, pistolety, trzymają się na swoich miejscach. No nic gorszego nie może zdarzyć się WIECZOREM niż poszukiwania latarki długości 2 cm. Wymiary zabawki to: jeep 32,9 x 14,4 x 14,2 cm, przyczepa 34 x 14 x 18,5 cm. Jak widzicie naprawdę kawał auta.

Zestaw znajdziecie pod linkiem: BRUDER JEEP I PRZYCZEPA DO PRZEWOZU KONI

zabawkator_samochody_niezniszczalne_bruder_3

Śmieciarka Lotos z tylnym załadunkiem – cena 132 zł

Podobno ta śmieciarka pomaga sprzątać pokój. No może nie całkiem, ale przynajmniej z przysłowiowych papierków po cukierkach. A to dlatego bo ma system transportu śmieci w komorze oraz dwa kosze. Dlatego naprawdę można nią przewozić śmieci, na przykład z pokoju dziecinnego do kuchni!

Poza tym ma podnoszoną kabinę kierowcy, trzyosiowe zawieszenie, system załadunku śmieci. Można dokupić do niej moduł dźwiękowo-świetlny. I pewnie figurki jak ktoś chce. I jeszcze dodatkowy zestaw koszt z takim dużym pojemnikiem. No i wielka jest tak, że trzeba uważać – może pomylić się maluchowi z jeździkiem, bo aż prosi się, żeby na niej usiąść. Wymiary: 50 x 18.5 x 26 cm

Zestaw znajdziecie pod linkiem: BRUDER ŚMIECIARKA LOTOS

zabawkator_samochody_niezniszczalne_bruder_4

MAN Wóz Strażacki, Straż Pożarna – cena 154 zł

Wóz ma to, co dzieci lubią najbardziej, a rodzice zimą mniej, bo nie można chlapać się w ogródku, czyli – tadam! – możliwość nalania wody do specjalnego zbiornika, a następnie wypompowania jej przez gumowy wąż. Pożar ugaszony, to teraz można nawinąć wąż na bęben. Straż ma też ruchomą drabinę wysuwaną do 80 cm! Kabina kierowcy jest podnoszona i ma boczne lusterka. Jest też moduł świetno-dźwiękowy, bo co to by była za straż, której nie słychać gdy gna po korytarzach i pokojach? Czyli mamy: wodę, długą drabinę, światło i dźwięk – więcej pisać nie trzeba. Wymiary wozu: 47 x 17.5 x 24.2 cm

Zestaw znajdziecie pod linkiem: BRUDER STRAŻ POŻARNA

zabawkator_samochody_niezniszczalne_bruder_5

 

Komentarz do “POLICJA, STRAŻ, ŚMIECIARKA, WÓZ Z PRZYCZEPĄ DLA KONI – HARIBI.PL

  1. zamówiłam policję dla siostrzeńca. Jutro przyjdzie paczka – kontakt ze sklepem świetny. Maile – zabawne. Przesyłka błyskawiczna – juhu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.