„ZABAWKA ROKU 2015 ZABAWKATOR.PL” – NAJLEPSZE ZABAWKI

Oto NAJLEPSZE ZABAWKI 2015 roku wybrane przez CZYTELNIKÓW bloga Zabawkator. Dlaczego ten konkurs jest tak ważny? Dlatego bo wybierają rodzice i ich dzieci. Czyli użytkownicy, najbardziej zainteresowani i jednocześnie najrzetelniejsi testerzy. Nie żadne jury. Nawet nie organizator – głos zabawkatorowy jest liczony tak samo, jak każdego innego rodzica. To Wy sami mówicie, która zabawka jest NAPRAWDĘ najlepsza.

Jest to druga akcja konsumencka Zabawkatora obok wyboru najlepszego sklepu z asortymentem dziecięcym „TU KUPUJĘ”. I jednocześnie druga edycja konkursu na najlepszą zabawkę. Bardzo dziękuję za zaangażowanie wszystkim typującym zabawki i głosującym. Jak zawsze przy tej okazji podkreślam, że Wasze głosy są naprawdę cenne – dzięki takim akcjom mamy okazję my, rodzice, konsumenci, pomagać sobie podpowiadając co naprawdę wartościowego można znaleźć na bezkresnym (i drogim) rynku produktów dziecięcych. DZIĘKUJĘ.

NAJLEPSZE ZABAWKI ROKU 2015

Tegoroczna akcja miała dwa etapy. W pierwszym etapie przeglądaliście blog i typowaliście najlepsze, według Was, zabawki z tych, które pokazałam w 2015 roku. Zgłosiliście kilkadziesiąt produktów. Do drugiego etapu przeszło 20 z największą ilością głosów. W drugim etapie można było głosować wyłącznie na wyłonione wcześniej zabawki.

Po podliczeniu głosów okazało się, że kilka zabawek z czołówki ma takie same, lub prawie identyczne wyniki. Sytuacja nie zmieniła się nawet po dodaniu naszych, zabawkatorowych głosów. Żeby nie organizować żadnych dogrywek postanowiłam, że skoro tak wybraliście, to tak zostanie i tytuły „Zabawki roku 2015 Zabawkator.pl” dostaną TRZY produkty, a TRZY kolejne zostaną wyróżnione.

zabawkator_zabawka_roku_2015 - Copy - Copy

TYTUŁ „ZABAWKA ROKU 2015 ZABAWKATOR.PL” otrzymują:
Ciało układanka magnetyczna, Leśny park Duplo i Alilo Buddy Bunny

WYRÓŻNIENIA:
Klocki sensoryczne, Skrzynka z narzędziami i Hodowla motyli

NAJLEPSZA POMOC NAUKOWA WEDŁUG ZABAWKATORA:
Hodowla motyli

Oto medale – za przygotowanie dziękujemy naszej blogowej rysowniczce Eli Olszewskiej (medale dla wyróżnionych i za najlepszą pomoc są „w produkcji” niedługo je dodam). Tymczasem pod spodem możecie zobaczyć zabawki na zdjęciach – KLIKNIĘCIE w fotografię przenosi do opisu zabawki na blogu.

 

NAJLEPSZE ZABAWKI 2015:

Najlepsze zabawki na rynku, Logo Ela Olszewska

 

8_Układanka_magnetyczna_ciało_5

zabawkator_duplo_leśny_park_1

Zabawkator_alilo_buddy_bunny_3

Najlepsze zabawki 2015, logo Ela Olszewska

9__klocki_sensoryczne_1

zabawkator_zestaw_majsterkowicza_10

zabawkator_hodowla_motyli_pojemnik

zabawkator_najlepsza_pomoc_edukacyjna_2015

zabawkator_hodowla_motyli_1

 

 

Jeśli chcecie poczytać o poprzedniej AKCJI KONSUMENCKIEJ ZABAWKATORA „TU KUPUJĘ” w której rodzice-klienci wybrali 10 najlepszych sklepów z produktami dla dzieci, to zapraszam do KLIKNIĘCIA w logo. 

zabawkator_tu_kupuję_elżbieta_olszewska

2 komentarze do “„ZABAWKA ROKU 2015 ZABAWKATOR.PL” – NAJLEPSZE ZABAWKI

  1. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie dla Układanki magnetycznej JANOD Ciało Człowieka! Bardzo nas cieszy docenienie zabawki! Pracujemy nad tłumaczeniem nazw. Zdajemy sobie sprawę, że polskie nazwy, opisy części ciała nadadzą jeszcze większą wartość edukacyjną zabawce. Zapraszamy na http://www.janod.pl po więcej inspiracji! Pozdrawiamy, JANOD POLSKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.