ZABAWKA ROKU 2016 ZABAWKATOR.PL WYBRANA – NAJLEPSZA DZIESIĄTKA

Mamy je! NAJLEPSZE ZBAWKI ROKU 2016 wybrane przez czytelników ZABAWKATOR.PL! Zgłosiliście 50 zabawek z pokazanych na blogu w ubiegłym roku. 15 najlepiej ocenionych znalazło się w drugim etapie gdzie walczyło o tytuły „Zabawka Roku 2016” pierwsze miejsce i wyróżnienia, oraz „Najlepsza Zabawka Ogrodowa”, „Najlepsza Pomoc Naukowa” i „Najlepsza Jakość i Wzornictwo”. Co jest najważniejsze w tym konkursie? Jest to AKCJA KONSUMENCKA, którą organizuje blog, ale o nagrodach decydujecie TYLKO WY – Rodzice, Konsumenci. Zapraszam do poznania NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH zabawek minionego roku.

Akcja miała dwa etapy i trwała blisko miesiąc. O jej poprzedniej edycji i zwycięskich zabawkach możecie przeczytać tutaj: NAJLEPSZE ZABAWKI 2015 ZABAWKATOR.PL Za przygotowane medale dziękuję naszej Pani od Plastyki, Elżbiecie Olszewskiej.

TYTUŁ „ZABAWKA ROKU 2016 ZABAWKATOR.PL” otrzymują:
(tadamm!)
Klocki Incastro, Gry „Było sobie życie”, zestawy „Drewniane warzywa i owoce do krojenia”
I te właśnie zabawki zobaczycie jako pierwsze na zabawkatorowym kanale YouTube.

WYRÓŻNIENIA:
Puzzle Historyczne Qubum, Duplo Arktyka, Pojazdy Bruder

„NAJLEPSZA POMOC NAUKOWA” ZABAWKATORA:
Linijki i temperówki Puls-Art., Memo „Kwiaty Polne”

„NAJLEPSZA ZABAWKA OGRODOWA” ZABAWKATORA:
Drewniany wózek do ciągnięcia

NAJLEPSZE JAKOŚĆ I WZORNICTWO” ZABAWKATORA:
Pop-Arty! Zestaw do tworzenia biżuterii

Wszystkie zwycięskie zabawki dostają medale, które mogą „nosić” w Internecie, ale też w realnym świecie – jako naklejki.

Poniżej możecie zobaczyć zabawki na zdjęciach – KLIKNIĘCIE w fotografię przenosi do opisu zabawki na blogu. Wam bardzo dziękuję za udział w zgłaszaniu zabawek i głosowaniu, a autorom, producentom i dystrybutorom nagrodzonych zabawek GRATULUJĘ.

 

ZABAWKA ROKU 2016

zabawka Roku zabawkator Ania Oka

Zabawka Roku Zabawkator Ania Oka

Zabawka Roku Ela Olszewska Zabawkator

 

Zabawka roku Logo Ela Olszewska

5 komentarze do “ZABAWKA ROKU 2016 ZABAWKATOR.PL WYBRANA – NAJLEPSZA DZIESIĄTKA

  1. Witam! Dziękuję za plebiscyt „Zabawka Roku” – to duża pomoc dla rodziców w doborze zabawek wartościowych pod względem edukacyjnym i ogólnorozwojowym, a przy tym pięknych i dobrej jakości. Cieszę się tym bardziej, że faworyci moich Córek i moi znaleźli się w gronie zabawek wyróżnionych 🙂 PS. Na początku posta wkradł się drobny błąd: „TYTUŁ „ZABAWKA ROKU 2015” ZABAWKATORA otrzymują (…)” – mówimy o zabawce roku 2016 😉 Pozdrawiam serdecznie! 🙂

  2. Pamiętam, że w dzieciństwie uwielbiałam duplo i inne klocki, zwłaszcza te drewniane. Cieszy mnie, że i teraz chętnie nasze pociech się nimi bawią. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.