MĄDRE RZECZY DLA DZIECI, CZĘŚĆ 1- PODSUMOWANIE DLA FOCH.PL

Za kilka dni startujemy z wyborami ZABAWKI ROKU 2015, które – tak jak w roku ubiegłym – będą akcją konsumencką. Czyli to Wy, Czytelnicy, Rodzice będziecie decydowali, który produkt pokazany w ubiegłym roku na blogu jest najbardziej wartościowy. W związku z tym pora na małe przypomnienia i podsumowania. Dziś przegląd zaledwie kilkunastu zabawek, ale za to w pigułce. 

Waga matematyczna, która sama mówi dziecku, czy dobrze obliczyło działanie. Paleta edukacyjna udająca grę z zagadkami. Koszulka w alfabet. Pościel ucząca rozpoznawać liście polskich drzew. Przyrodnicze mema dla przyszłych grzybiarzy, ornitologów, ichtiologów czy entomologów – słowem: SAME CUDA.

Na zdjęciu otwierającym malutka jeszcze Klara studiuje stadium rozwoju żaby podczas wizyty w naszym ukochanym Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie.

Myślałam o innym motywie przeglądu, ale podczas ostatnich dyskusji o prezentach dla dzieci szkolnych, zauważyłam, że rodzice często mówią „kupmy coś mądrego, czyli książkę”. Tymczasem rynek zabawek bardzo rozwinął się w ciągu ostatnich 7-8 lat – głównie dzięki sklepom internetowym – i dziś wszyscy możemy kupować zabawki, pomoce, gadżety, które kiedyś były dostępne tylko w specjalistycznych magazynach zaopatrujących przedszkola, szkoły, czy placówki terapeutyczne. I jest wśród nich naprawdę dużo ciekawych produktów.

Dziś pokazuję więc kilka nowości, ale nie tylko, z szerokiego tematu „mądrych rzeczy” jak zawsze starając się, żeby wśród moich propozycji znalazły się PRODUKTY POLSKIE, oraz choć po jednym pomyśle dla każdej grupy wiekowej – zwróćcie, proszę, uwagę na mema przyrodnicze, przecież to świetny pomysł na rozrywkę nawet dla seniorów.

CAŁY SZCZEGÓŁOWY PRZEGLĄD ZNAJDZIECIE TUTAJ 

Każdą z tych rzeczy możecie znaleźć i obejrzeć dokładnie na blogu, wystarczy KLIKNĄĆ W ZDJĘCIE.

1_paleta edukacyjna z systemem samokontroli 1

2_zegar_drewniany_z_opisanymi_wskazówkami_2

3_memo_przyrodnicze_grzyby

3_memo_przyrodnicze_owady

3_memo_przyrodnicze_ptaki

3_memo_przyrodnicze_ryby

4_koszulki_z_alfabetem_1

5_Układanka_rymowanka_do_nauki_angielskiego_4

6_Tuby_montessori_zabytki_3

7_Waga_liczbowa_1

8_Układanka_magnetyczna_ciało_5

9_Multimedialny_króliczek_Alilo_4

10_Pościel_ptaki_polskie_z_podpisami

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Website

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.